Penalty Shooters X

Penalty Shooters X

de 10x10Games
Penalty Shooters X este un joc sportiv captivant ce aduce emoția loviturilor de departajare din fotbal direct pe ecran. Pășește la punctul de penalty, țintește și treci la portar pentru parade cruciale.

Penalty Shooters X este un joc de fotbal captivant în care scopul tău este să depășești echipa adversă. Când este rândul tău să tragi, țintește și cronometrează perfect lovitura pentru a înscrie. Când te aperi, asumă-ți rolul portarului — urmărește cu atenție mișcările adversarului și plonjează în locul potrivit pentru a salva. Îmbunătățiți-vă abilitățile în modul Tier Challenge câștigând meciuri și urcând în clasament, sau treceți direct în modul Cupa Mondială pentru a înfrunta adversari pricepuți și a juca ca echipa ta preferată. Poți deveni cel mai bun jucător de fotbal și portar vreodată?

Cum să joci Penalty Shooters X?

Faceți clic pentru a bloca ținta și a lovi cu piciorul sau a vă apăra

Cine a creat Penalty Shooters X?

Penalty Shooters X este creat de 10x10 Games. Joacă celălalt joc al lor Poki: Basket Swooshes, Free Kick Screamers, FootyZag și Detective Loupe Puzzle!

Cum pot juca Penalty Shooters X gratis?

Puteți juca Penalty Shooters X gratuit pe Poki.

Pot juca Penalty Shooters X pe dispozitive mobile și desktop?

Penalty Shooters X poate fi jucat pe computer și pe dispozitive mobile precum telefoane și tablete.

  • Evaluare
    4.5
  • actualizat
    iun. 2024

Despre acest joc

  • Controale
    Mouse click pentru a fixa ținta și a lovi sau a te apăra.
  • Dispozitive compatibile
    desktop, telefon și tabletă
  • Dezvoltator
    10x10Games
  • Gen
    Jocuri Sport
  • Data lansării
    iunie 2024
  • Ultima actualizare
    iunie 2024
  • Evaluare
    4.5 (245,563 Evaluări)