Sling Star Kick

Sling Star Kick

av Finz Games
Sling Star Kick Soccer Games är ett sportspel som tar fotbollens spänning till din skärm. Styr spelet med intuitiva svepkontroller för att göra mål, bygga ditt drömlag och klara straffläggningar.

Sling Star Kick Soccer Games är ett fånigt 3D-fotbollsspel som låter dig skjuta oändligt med straffar! Skjut bollen så långt du kan in i mål och undvik hinder (och målvakten!) längs vägen. Hur många mål kan du göra?

Hur spelar man Sling Star Kick Soccer-spel?

  • Dra bollen bakåt och sikta mot mål för att göra mål

Vem skapade Sling Star Kick Soccer Games?

Sling Star Kick Soccer Games är skapat av Finz Games. Spela deras andra spel på Poki: School Cleaning, Connect Puzzle, Punchy Guy, indoor-soccer, Karate Fighter och Flip Pounce !

Hur kan jag spela Sling Star Kick Soccer Games gratis?

Du kan spela Sling Star Kick Soccer Games gratis på Poki.

Kan jag spela Sling Star Kick Soccer Games på mobila enheter och datorer?

Sling Star Kick Soccer Games kan spelas på din dator och mobila enheter som telefoner och surfplattor.

Om spelet

  • Stödda enheter
    dator, mobil och surfplatta
  • Utvecklare
    Finz Games
  • Genre
    Sportspel
  • Senaste uppdatering
    juli 2026
  • Betyg
    4.3 (776 röster)